2018

Nevada Jane Arlow (Theatre Program)
Nicole Eu-Jun Bell (Design and Production Mentorship Program)
Clara Carreon (Theatre Program)
Olivia Costes (Theatre Program)
Chris Faris (Design and Production Mentorship Program)
Gabi Fay (Theatre Program)
Carvela Lee (Theatre Program)
Megan Legesse (Theatre Program)
Laya Mendizabal (Theatre Program)
Morgan Davis (Theatre Program)
Rofiat Olusanya (Theatre Program)
Whitney Nicole Peterkin (Theatre Program)
Senjuti Aurora Sarker (Design and Production Mentorship Program)
Arianna Verbee (Poetry Program)
Adelaide Watts (Poetry Program)
Aaliyah Wooter (Theatre Program)
Fio Yang (Theatre Program)

2017

Nicole Acaso (Theatre Program)
Fatima Adam (Film Program
Adri Almeida (Theatre Program, Film Program)
Zeynab Egbeyemi (Theatre Program)
Destiny Laldeo (Theatre Program, Film Program)
Karis Jones-Pard (Theatre Program)
Morgan Davis (Theatre Program)
XĂ©ynamay Gezehegn (Theatre Program)
Caroline Manjaly (Theatre Program)
Jamie Milay (Theatre Program, Film Program)
Rofiat Olusanya (Theatre Program)
Kaitlynn Rodgers (Theatre Program)

2016

Cola Bennett (Film Program)
Anastasiya Bobvyk (Theatre Program)
Jenn Boulay (Theatre Program)
Clover Boxtop (Film Program)
Li Chen (Theatre Program, Film Program)
Mikaela Cordero (Theatre Program)
Zeynab Egbeyemi (Theatre Program)
Dylan Gauche (Film Program)
Whitney Kyera (Theatre Program)
Jamie Milay (Theatre Program, Film Program)
Whitney-Nicole Peterkin (Theatre Program)
Stirling Scott (Film Program)
Fitz Switzer (Theatre Program, Film Program)
Andy Villanueva (Film Program)
Chana Weiss (Theatre Program)

2015

Saba Akhtar (Theatre Program, Film Program)
Angaer Arop (Film Program)
Clover Boxtop (Theatre Program, Film Program)
Copper Brown (Film Program)
Bessie Cheng (Theatre Program, Film Program)
Ashley Duncan (Theatre Program, Film Program)
Celia Green (Theatre Program)
Aidan Holden-Jones (Theatre Program, Film Program)
Jules Vodarek Hunter (Theatre Program)
Socheata Kong (Theatre Program)
Whitney Kyera (Theatre Program)
Mercedes Morris (Film Program)
Callie Presniak (Theatre Program)
Sherman Tsang (Theatre Program)
Cassie Walker (Film Program)

2014 Theatre Program

Patricia Sailer
Clover Fannin
Natalie Yiu
Anna Laribi
Lia Reyes
Natalie Jules
Tiffiney Manios
Sara Yacobi-Harris
Andrea Villanueva
Wendy Yip-Chau

2013 Theatre Program

Michelle Kuzemczak
Cheyenne Scott
Janki Lodhia
Eunillyne Lazado
Sashoya Simpson
Kanika Ambrose
Charlotte Brown
Shannon Saikkonen

2012 Theatre Program

Angaer Arop
Nicola Bennett
Irma Duplessis
Alia Etienne
Noelle Najmaah
Xander Matthews
Mara Raposa
Kezia Ingrid Sherpherd
Janice Yang

2011 Theatre Program

Nicola Bennett
Emma Eichmann
Tharnya Gengathata
Ana Marija Higuera Tirado
Funmilola Lawson
Mercedes Morris
Noelle Najmaah
Grace Phan
Deanna Rankin
Sukey Richards
Shannon Saikkonen

2010 Theatre Program

Andrea Carter
Jacqurie Lazaro
Yodit Teclemariam
Kate Welsh
Amber Williams-King
Abhi Yogasegaran

2009 Theatre Program

Copper Brown
Alia Ettienne
Michelle Green
Selma Larissi
Veronica Onignbinde
Deanna Rankin
Tahirah Stanley
Shanaise Williams

2008 Theatre Program

Aquilla Campbell
Alecia Clarke
Deedra Deterville
Domanique Grant
Star Marchment
Mellisha Johnson
Shamelia Joseph
Shenic Joseph
Cassy Walker
Shanaise Williams
Betty Yonas

2007 Theatre Program

Monique Hayes
Anvy Luu
Amber Martin
Tianna Parks
Aracely Reyes
Erica Russo
Lauren Snider
Isabel Toledo
Sophia Torkos

2006 Theatre Program

Karyl Agana
Melissa Bennett
Alex Hull
Susie Jaroszewska
Keian Johnson